Side 1 av 1

Nye bil modeller for 2010- 2011-

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 00:16
colormax
Er det ikke noen som er flinke til å finne nye bilmodeller med 4x4 fra Nissan, hadde jo vert fint om vi fikk se di nyeste modelene.

Re: Nye bil modeller

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 05:31
Navara08
kan jo legge ut noen bilder av min, den er jo ganske y

Re: Nye bil modeller

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 08:31
KLAA

Re: Nye bil modeller for 2010- 2011-

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 12:09
colormax
Så veldig bra ut dette , er nok en kjempebil denne patrolen,liker spesielt motorlyden :dance: men har di byttet ut di stive akslene,

Re: Nye bil modeller

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 12:19
Pathman
Her må vi ta med det som kanskje bilr den nye-nye Pathfinderen.
Nissans Zaroot Concept fra 2005
Se Flash-presentasjon fra Nissan Global her og Nissans egen presentasjon her.

Bilde Bilde
Bilde Bilde

Jeg tror det er nokså sannsynlig at designet havner i denne retningen, kanskje med unntak av dør-løsningen.
Nissan laget et "ekstremt" konsept i 2003 med Nissan DuneHawk, og den ble skremmende lik Pathfinder R51, ihvertfall utenpå.

Bilde Bilde
Bilde Bilde

Dessverre var det noen som tok knekken på interiørdesignet :bang:

Også konseptet Terranaut fra 2006 har blitt tatt vare på.
Bilde
Mye av linjeføringen i karrosseridesignet går igjen i 2011 Patrol.
Se Nissans presentasjon av Terranaut her

Andre ting som Nissan tenker på er det nye Bevel konseptet. "the Bevel Concept is an exploration of the future of the sport utility vehicle, going far beyond the current stereotypes" sier de så vakkert. Bilen er " a dynamic, multipurpose vehicle" og den er ment for "male empty-nesters actively engaged in hobbies, recreation, and community service." De som tør kan lese mer her.

Mer om Nissans Concept Cars gjennom tidene kan leses her.

Re: Nye bil modeller for 2010- 2011-

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 12:27
KLAA
colormax skrev:Så veldig bra ut dette , er nok en kjempebil denne patrolen,liker spesielt motorlyden :dance: men har di byttet ut di stive akslene,


Ser desverre ut til at det er uavhengig hjuloppheng foran ja :(

Re: Nye bil modeller for 2010- 2011-

InnleggSkrevet: 27/03/2010, 22:38
colormax
Vi satser på at de har laget noe bra foran der, det er jo veldig lite galt med drivverket på Nissan bilene generelt, veldig skjeldent det er problemer med dette.
Mange fine bilder det liker vi :dance: