Side 1 av 1
Navara Mountaintruck vs Hilux Arctic truck

Skrevet:
24/01/2011, 12:06
Kingcab99
Vurderer å kjøpe større pickup! Men er ikke så oppdatert på disse bilene. Forstår det sånn at Navaraen har hatt rådelager problemer? fordeler og minuser med begge bil typene motaes med takk

Re: Navara Mountaintruck vs Hilux Arctic truck

Skrevet:
24/01/2011, 22:32
Tormod
Ville vel ikke tenkt så mye på den der. Hiluxen er en mer solid bil motormessig..
Re: Navara Mountaintruck vs Hilux Arctic truck

Skrevet:
25/01/2011, 08:02
colormax
Det er bare D22 som har motor problemer. Det har også vert problemer med en del Toyota motorene, men Toyota har tydligvis håntert dette bedere.
Re: Navara Mountaintruck vs Hilux Arctic truck

Skrevet:
25/01/2011, 10:29
Kingcab99
Ok

takk for svar. er fortsatt usikker. Hvordan er forbruk og kjørekomfort etter vei på sånne typer biler?
Re: Navara Mountaintruck vs Hilux Arctic truck

Skrevet:
30/01/2011, 18:12
knut e
mitt tips er og også kikke litt på izusu d-max.
man må selv føle på hvem man liker best er mitt tips. toyotaen er jo kjedelig, litt mer bil nissanen synes jeg, men d22 som er den eneste king caben jeg har erfaring med er utrolig uoversiktelig da keikopanseret hindrer all sikt over bakketopper osv. her er hilux mye bedre. mens nissan har bedre hengervekt enn hilux. alt i alt er min personlige favoritt d-max. selv om jeg gang etter gang kjøper med hilux selv.
hiluxen er utrolig vond bil igrunn, det samme synes jeg om kingcaben. her scorer d-max bra for min del.
Re: Navara Mountaintruck vs Hilux Arctic truck

Skrevet:
30/01/2011, 21:57
Tormod
D-Maxen er vel endel sprekere også...??