Side 1 av 1

Mulig salg av 37" Patrol

InnleggSkrevet: 20/08/2008, 14:55
MPS
Heisann.

Det ser ut som vi ryker på en større oppgradering av huset til vinteren. Derfor er det mulig at jeg selger Patrolen min for å få frigjort litt kapital.
Tenkte jeg skulle lodde stemningen inne her først for å se om det er noen entusiaster som kunne være interessert i bilen.

Litt kort om bilen.
2007 mod. Km stand pr nå 17000.
3" OME løft (dempere og fjærer)
Omtrent alt av utstyr.
Navigasjon, skinn, rails, ARB sperre foran, ARB kompressor med luftuttak foran, snorkel, brede skjermutbyggere etc.
Har også en brukt Warn 8000 vinsj.
Varebil.
15000KM service tatt hos BNH.
Godkjent på 35".

Den går til en entusiast for Kr. 510000,- Dette tror jeg skulle være en røverpris.

Bilde

Re: Mulig salg av 37" Patrol

InnleggSkrevet: 20/08/2008, 17:29
colormax
Dette er jo uten tvil en vakker og riktig bygget bil :dance: sikkert litt trist å kvitte seg med vil jeg tro :think: La oss håpe du finner en entusiast til å føre denne bilen videre. Lykke til med salget :dance:

Blir vel en annen Patrol da????? kan jo ha bare en liten en :mrgreen:

Re: Mulig salg av 37" Patrol

InnleggSkrevet: 20/08/2008, 22:34
MPS
Joa, kan jo ha en bitteliten patrol i stedenfor :)

Så hvis noen er interessert eller lurer på noe angående bilen, så er det bare å spørre her i tråden, på PM eller på 90061422.

Mvh Magnar