her er min king cab =)
Her er noen bilder av min king cab ifra da jeg kjøpte den til idag.
Hjelp? JA TAKK Tormod skrev:Lag deg en egen tråd inne på garasjesidene, bilen din fortjener detSer gromt ut det oppsette på motoren, mye har du tenkt å lade?? Ser du bruker y61 intercooler, vær obs på at de er litt skjøre med tanke på ladetrykk, sjekk at den er tett. Mange som har sprekkt av de der..
det skal være en helstøpt intercooler ifra GIK, vet ikke noe mere om den gitt. tror ikke den skal være dårlig. colormax skrev:Gøy å se disse gamle fine bilene bli ordnet opp sån, fine biler. dere var vel på vikingtreffet med disse bilene. mins noen som koste seg vilt der oppe.
vi hadde veldig gøy, selv om vi hadde de eldste og minst effekt. hehe men blir ikke noe bedre enn det vi lagar sjøl.
men skar prøve så godt je kan, for det vil je ikke miste.king crab skrev:Tormod skrev:Lag deg en egen tråd inne på garasjesidene, bilen din fortjener detSer gromt ut det oppsette på motoren, mye har du tenkt å lade?? Ser du bruker y61 intercooler, vær obs på at de er litt skjøre med tanke på ladetrykk, sjekk at den er tett. Mange som har sprekkt av de der..
Tusen takk! =) jo kanskje je skulle gjort det du. Tenkte jeg ikke over 0.8bar, bare for å ha litt bedre drag i oppoverbakkerdet skal være en helstøpt intercooler ifra GIK, vet ikke noe mere om den gitt. tror ikke den skal være dårlig.
skal hvertfall bytte toppaktning hehe