Siden vi plutselig ble overfalt av godvær så måtte vi flytte litt på oss, så det ble atter en tur over fjellet, og ned til Hemsedal. etter et godt matstopp der kjørte vi videre til Geilo og derfra til Dagali.
Så da er vi på Vastøland Høyfjelds seter. vi fikk en fin hytte der , helt gratis om vi klarte fikse noen småfeil de hadde der, det ordnet jeg , mens de andre 2 sov frokost
Vi har jobbet 2 dager her oppe nå med fjerning av steiner, til vi skal snekjøre i januar. vi begynte også på en liten kjørebru i dag, over noen fine vann dammer. samt laget muligheter for nye , fine utfordrende kjøreplasser.
Området ser betraktlig bedre ut nå en det gjorde tidligere.
Tar litt bilder av området som vi kan bruke til løypesetteing , når tiden nermer seg.
I morgen reiser vi mye sansynlig hjemover

.
Så vil jeg bare si til den som stakk av med min helt nye Eikson mobil lader. og la igjen en gammel drittlader som ikke virket og som jeg heller aldrig har sett før. helt i begynnelsen av turen
Dette har ført til at jeg har problemer med lading hele tiden og har iritert meg mye

Jo da det ordner vi.